Sprężyny naciągu

Oporowy.pl to sklep internetowy, w którego ofercie znajdziecie Państwo sprężyny naciągowe do drutu oporowego. Nasze produkty doskonale sprawdzą się w gilotynach i przecinarkach do cięcia styropianu. Dzięki wysokiej jakości wykonania – stali ocynkowanej elektrolitycznie – są one odporne na rozciąganie, wahania temperatur i korozję. Sprężyna naciągu drutu oporowego ma także kilka innych, istotnych zalet, wśród których warto wymienić:

  • brak załamań,
  • możliwość centralnego przeniesienia siły.

Dostępna w naszym sklepie sprężyna naciągowa w różnych rodzajach produkowana jest wg branżowych standardów, które określają międzynarodowe normy DIN. Oferujemy produkty w wielu wariantach, które różnią się przede wszystkim długością (maksymalną, po rozciągnięciu, i w spoczynku) oraz średnicą drutu. Dzięki temu każdy może szybko i wygodnie zamówić to, czego aktualnie potrzebuje.

Jako jeden z głównych dostawców na polskim rynku jesteśmy zobowiązani do zaoferowania najwyższego standardu obsługi. Rozumiemy różnorodne wymagania naszych klientów i oferujemy asortyment dostosowany do ich specyficznych potrzeb. Jeżeli nie wiecie Państwo, czy wybrany produkt będzie odpowiedni do danego urządzenia lub drutu oporowego, zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Dokładamy wszelkich starań, aby udzielić szczegółowych informacji i jak najlepiej pomóc w zakupach.

Aktywne filtry